Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hroznatova akademie - Beseda s fotografkou Líbou Taylor a koncert skupiny Pološero

Hroznatova akademie - Beseda s fotografkou Líbou Taylor a koncert skupiny PološeroDatum konání:
8.11.2019

Beseda s fotografkou Líbou TAYLOR

Dne 8. listopadu 2019 od 17.00 hod. si Vás Hroznatova akademie dovoluje pozvat do komorního sálu barokního Konventu na besedu s fotografkou Líbou TAYLOR. V rámci její výstavy " Neviňátka ", která u nás právě probíhá budete mít možnost se s touto velice zajímavou fotografkou setkat osobně. Beseda není určena pouze pro fotografy, přijít můžou i ti, kteří rádi cestují a nebo se zajímají o život v tzv. třetím světě.

A kdo je Líba TAYLOR : Známá česká fotografka, která v 18-ti letech emigrovala do Anglie. Vystudovala film na Bristolské univerzitě a dokumentární fotografii na univerzitě ve Walesu. Spolupracuje s humanitárními organizacemi – např. UNICEF, WHO, UNAIDS, Save the ChildrenFund, ActionAid. Jejím posláním je prostřednictvím fotografii ukazovat veřejnosti věci, které je nutno napravit. Ve své snaze docílit co nejvěrnějšího zachycení reality pracuje v těžkých podmínkách a často fotografuje v neustálém ohrožení svého života.

Konec besedy plánován v 19.00 hod.

Vstupné je dobrovolné.

Těšíme se na Vás.

Informace a rezervace na rejl.klaster@gmail.com

Plakát ke stažení: Hroznatova akademie_Beseda s fotografkou Líbou TAYLOR.pdf

 

A kdo nebude muset hned domů, tak na besedu bude ve 20.00 hod. navazovat koncert karlovarské skupiny POLOŠERO pořádaný v krásných prostorách našeho Modrého sálu.

Koncert kapely POLOŠERO

Hroznatova akademie si Vás dovoluje pozvat v pátek 8. listopadu od 20.00 hod. na koncert karlovarské kapely POLOŠERO. Koncert proběhne v úžasné atmosféře Modrého sálu barokního Konventu. Kapela hraje výhradně svoje autorské písničky,které se pohybují od folku až po písničky inspirované historickými motivy. Jedná se o poslední koncert před koncem sezóny a bude to parádní hudební zážitek.

Vstupné na koncert je dobrovolné.

Informace na rejl.klaster@gmail.com

Těšíme se na Vás.

Plakát ke stažení: Hroznatova akademie_koncert kapely POLOŠERO.pdf